PARTNERI

Accord

Accord je jednou z najrýchlejšie rastúcich generických spoločností na svete. Od začiatku svojich komerčných aktivít v auguste 2008 dodala spoločnosť už viac ako 150 miliónov balení liekov v rámci celého Európskeho hospodárskeho priestoru.

 

http://www.accord-healthcare.com/

GSK

Spoločnosť GSK pôsobí až v 115 krajnách a patrí k najväčším farmaceutickým spoločnostiam orientovaným na výskum a vývoj, ktorá pokrýva až štvrtinu globálneho dopytu po vakcínach.

 

http://gsk.sk/

Polpharma

Najväčší poľský výrobca liečiv a líder na poľskom farmaceutickom trhu - spoločnosť Polpharma - patrí medzi top 20 výrobcov generických liekov na svete s obratom 1 miliardy USD ročne. Portfólio skupiny Polpharma zahŕňa približne 600 produktov.

 

http://www.polpharma.sk/

Galenicum

Galenicum je rastúca spoločnosť, ktorej cieľ sa nezmenil od prvého dňa: kombinujú zdravo rastúci obchod s výrazným sociálnym záväzkom zlepšiť zdravie a životy ľudí .

 

http://www.galenicum.com/

Moleac

Moleac prináša dohromady špičkových svetových vedcov v molekulárnej biológii, farmakológii a tradičnej medicíne, ktorí vykonávajú náš výskum a vývoj.

 

http://www.moleac.com/

Genepharm

Genepharm je súkromná farmaceutická spoločnosť na vývoj, výrobu, marketing a distribúciu prémiového sortimentu generických farmaceutických produktov. Predáva priamo na trh pod svojou vlastnou značkou.

 

http://www.genepharm.com/