NurAiD II™

Klientská zóna pre lekárov

NurAiD II™

NurAiD II™ je overený a bezpečný výživový doplnok vyrobený zo zmesi prírodných látok, ktorý pomáha ľuďom vďaka svojmu adaptogénnemu účinku (prispôsobovanie sa novým podmienkam) znovu dosiahnuť nezávislosť v aktivitách každodenného života a taktiež pomáha ľuďom s degeneratívnymi procesmi prebiehajúcimi v štruktúre mozgu.

Výživový doplnok NurAiD II. má vďaka svojmu špecifickému zloženiu taký mechanizmus účinku, ktorý podporuje proces prirodzenej regenerácie mozgu a to podporou procesu:
- Neuroplasticity (vytváranie štruktúry a nových spojení v mozgu)
- Neurogenézy (podpora tvorby neurónov)
- Angiogenézy (podpora tvorby nových ciev)

POTREBUJETE PORADIŤ?
Spýtajte sa na radu odborníka:
+421 948 205 083   //   office@sanomed.sk
„Dlhoročná prax s pacientmi po cievnych mozgových príhodách mi dovoľuje tvrdiť, že následná liečba po prekonaní vážneho cievneho ochorenia mozgu by mala byť komplexná a dlhodobá, zahŕňajúca jednak medikamentóznu liečbu, rehabilitáciu a aj výživové doplnky. Moja vlastná skúsenosť s výživovým doplnkom NURAID II ma presvedčila, aby som tento prírodný produkt doporučovala svojím pacientom. Zaznamenala som viditeľné výsledky, čo ma ešte viac presvedčilo o tom, že tento prípravok je naozaj účinný, schopný obnovovať neurologický deficit, vďaka čomu napomáha vrátiť sa pacientom do každodenného života.

Mudr Trskova

MUDr. Patrícia Tršková
Neurologická ambulancia

Viac odborných informácii o produkte ako aj výsledky klinických štúdií, publikácie a referencie nájdete na našom Facebookovom profile.
Facebook NurAiD

pacientov zapojených do klinických štúdií
vedeckých publikácií uverejnených v 20 medzinárodných odborných časopisoch
pacientov užívajúcich NurAiD v roku 2019
krajín, kde je NurAiD II™ k dispozícii
Dávkovanie a spôsob podávania
 • Odporúčané dávkovanie je 2 kapsuly, 3krát denne, počas 3 mesiacov. V prípade priaznivých účinkov treba zvážiť predĺženie doby užívania.
 • 1 balenie obsahuje 180 kapsúl a vystačí na 1 mesiac užívania.
 • NurAiD II™ sa užíva perorálne. Kapsuly sa musia užívať celé. Pri pacientoch, ktorí majú ťažkosti s prehĺtaním, sa môžu kapsuly otvoriť a prášok pridať do jedla alebo nápoja alebo sa v prípade potreby môže podať aj žalúdočnou sondou.
Zloženie
 • 9 rastlinných zložiek:
  Radix astragali (koreň kozinca blanitého), Radix salviae miltiorrhizae (koreň šalvie červenokorennej), Radix paeoniae rubra (koreň pivonky bielokvetej), Rhizoma chuanxiong (koprníček čínsky), Radix angelicae sinensis (koreň angeliky čínskej), Carthamus tinctorius (svetlica farbiarska), Prunus persica (broskyňa obyčajná) , Radix polygalae (horčinka tenkolistá), and Rhizoma acori tatarinowii (pakoreň puškvorca tatrinova)
Bezpečnosť
 • NurAiD II™ je ako prídavný výživový doplnok bezpečný a dobre tolerovaný. Hlásené neboli žiadne závažné vedľajšie účinky súvisiace s užívaním NurAiD II™. Hlásených bolo niekoľko zriedkavých, miernych a prechodných prípadov gastrointestinálnych príznakov. NurAiD II™ môže spôsobovať zvýšený smäd a suchosť v hrdle.
 • U pacientov liečených perorálnymi antikoagulanciami sa odporúča pravidelne kontrolovať hodnotu INR (medzinárodného normalizovaného pomeru) rovnako ako pri akýchkoľvek zmenách v ich liečebnom režime.
 • Skladujte na suchom a chladno mieste.
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Doplnok stravy neslúži ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte uvedené dávkovanie.
 • Výrobok uchovávajte mimo dosah detí. Vhodné pre vegetariánov.

Viac informácií o produkte nájdete na web stránke výrobcu: www.moleac.com V prípade dodatočných otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 948 662 885 alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Distribúciu výživového doplnku NurAiD II. zabezpečuje spoločnosť ProFound Slovakia s.r.o.

Prípadné nežiaduce účinky nám, prosím, nahláste na telefónnom čísle +421 905 747 753 alebo e-mailom na regslov@mail.t-com.sk .

Nezáleží na tom, čo sa stalo, ale na tom, čo bude ...

Začnite sa zotavovať teraz

Objednávkový formulár


NurAiD II™ si teraz môžete objednať rýchlo a jednoducho z pohodlia domova.

Počet kusov*

Cena s DPH: 559
Meno*
Priezvisko*
Tel.č.*
Email*
Ulica*
Mesto / obec*
PSČ*
Od koho ste sa o nás dozvedeli?
Spôsob dopravy
Spôsob platby

Zvoľte najskôr spôsob platby

Poznámka
* polia označené hviezdičkou sú povinné

Platba na dobierku je možná len na území Slovenskej republiky.
2 + 1 = *